Dzisiejszy dzień szkoleniowy naszej kadry poświęcony był Tutoringowi Rodzinnemu i Akademii Familijnej jako formy wsparcia rodziców w wychowaniu i edukacji dzieci. Na rozgrzewkę wzięliśmy udział w kahoocie, w którym w zabawny sposób sprawdzaliśmy się z naszej wiedzy o AF. Następnie Andrzej Dunajski, dyrektor Szkół i Przedszkola Stowarzyszenia Nurt, doświadczony rodzic, moderator AF i tutor przedstawił nam wzajemne uzupełnianie się TR i AF. Bardzo ważną częścią naszego dnia szkoleniowego była praca warsztatowa metodą case study, którą wykorzystuje AF oraz praca w grupach. Szukaliśmy wspólnie pomysłów na stawianie celów edukacyjnych i wychowawczych dla naszych podopiecznych. W tym wszystkim widzieliśmy jak wiele mamy zasobów: jako tutorzy, zasoby naszych rodzin oraz naszych szkół i przedszkola🙂Dobrze nam było pracować w gronie naszej zaangażowanej kadry😍😍😍 i jesteśmy bardzo zmotywowani do pracy po feriach!

Galeria zdjęć z tego spotkania dostępna TUTAJ