M-c |
Lp. |
Poniedziałek
|
Wtorek |
Środa |
Czwartek |
Piątek |
Dni nauki |
Dni bez nauki |
VIII | 28 sierpnia, wtorek – spotkanie informacyjne dla uczennic klas łączonych II i III; Horyzonty, godz. 17.00
29 sierpnia, środa – spotkanie z rodzicami otwierające nowy rok szkolny, Skrzydła, godz. 18.00 |
|||||||
IX | 15 września, sobota – Akademia Familijna: konferencja, warsztat dla klasy zerowej, promocja
15 września, sobota – Bieg Olimpijski (Racot) |
|||||||
1 | 3.
(Uczennice* + Rodzice) Rozpoczęcie roku szkolnego
(U) Tydzień pozalekcyjnych zajęć otwartych
*pisząc o uczennicach (U) mamy na myśli zawsze opiekę nauczycieli |
4
(U) Rozpoczęcie indywidualnych tutoriali
|
5
(Rodzice) Skąd przychodzimy, kim jesteśmy, dokąd zmierzamy? – model edukacyjny Sternik-Poznań (konferencja dla rodziców) godz. 18.00, Skrzydła |
6
(Nauczyciele) Mały i duży zespół nauczycieli – godz. 15.00 |
7 | 5 | 0 | |
2 | 10
(U) Tydzień pozalekcyjnych zajęć otwartych
Msza św. inaugurująca nowy rok szkolny (bp. G. Balcerek), katedra poznańska, godz. 18.00 |
11
(U) Info wtorek |
12
(Liturgia) Najświętszego Imienia Maryi
|
13
(N) Mały i duży zespół nauczycieli – godz. 15.00 |
14 | 5 | 0 | |
3 | 17
(U+R) Spowiedź i Msza św. godz. 11.00, przygotowanie liturgii kl. VIII (U) Rozpoczęcie zajęć pozalekcyjnych
(Dyrektor + N) Tydzień ze spacerem dyrektorskim |
18 | 19 | 20
(N) Mały i duży zespół – godz. 15.00
(R) Spotkanie z rodzicami klasy VIII informacja o egzaminie – godz. 18.00, Skrzydła
|
21 | 5
|
0 | |
4 | 24
(U+R) Spowiedź i Msza św., przygotowanie liturgii kl. VII |
25
|
26
(R) Spotkanie z ROK’ami, godz. 18.00, Horyzonty |
27
(N) Mały i duży zespół; rada pedagogiczna |
28
(U) Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
|
5 | 0 | |
X
|
20 października, sobota – spacer po Poznaniu; spotkanie mam z córkami, prowadzi p. Magdalena Zgórska – Bartkowiak | |||||||
5 | 1
(L) św. Teresy od Dzieciątka Jezus
(U+R) Spowiedź i Msza św., przygotowanie liturgii kl. VI |
2 | 3
(U) Kwadrans na różaniec, prowadzi klasa VIII, przerwa 1. (10.45-11.03 przerwa na boisku) |
4
(N) Mały i duży zespół – godz. 15.00
|
5
|
5
|
0
|
|
6 | 8
(U+R) Spowiedź + Msza św., przygotowanie liturgii kl. V
|
9
(U) Info wtorek |
10
(U) Kwadrans na różaniec, prowadzi klasa VII, przerwa 1.
|
11
(U) Dzień dla Niepodległej; lekcje poza murami szkoły
|
12
(U+R+N) Dzień Edukacji Narodowej; pasowanie na uczennicę |
5 | 0 | |
7 | 15
(L) św. Teresy z Avila
(U+R) Spowiedź + Msza św., przygotowanie liturgii kl. IV
(D+N) Tydzień ze spacerem dyrektorskim |
16
(U) Dzień Papieski
|
17
(U) Kwadrans na różaniec, prowadzi klasa VI, przerwa 1.
|
18
(N) Mały i duży zespół – godz. 15.00
|
19
|
5 | 0 | |
8 | 22
(L) św. Jana Pawła II
(U+R) Spowiedź + Msza św., przygotowanie liturgii kl. VIII |
23
|
24
(U) Kwadrans na różaniec, prowadzi klasa V, przerwa 1.
|
25
(N) Mały i duży zespół – godz. 15.00
|
26
|
5 | 0 | |
XI | Alfik Matematyczny
11 listopada, niedziela – wieczornica z okazji obchodów Narodowego Święta Niepodległości, Skrzydła |
|||||||
9 | 29
(U+R) Spowiedź + Msza św., przygotowanie liturgii kl. VII |
30
(U) Kwadrans na różaniec – prowadzi klasa IV, przerwa 1. |
31
(U+R) Korowód Świętych
|
1
Uroczystość Wszystkich Świętych |
2
Dzień wolny od zajęć dydaktycznych |
3 | 2 | |
10 | 5
(U+R) Spowiedź + Msza św., przygotowanie liturgii kl. VI |
6
(N) Lekcja otwarta dla nauczycieli (A. Padjasek) |
7
(R+N) Lekcje otwarte dla rodziców |
8
(N) Lekcja otwarta dla nauczycieli (N. Dąbrowska) |
9
(U+R) Szkolne obchody Narodowego Święta Niepodległości |
5
|
0 | |
11 | 12
(U+R) Spowiedź + Msza św., przygotowanie liturgii kl. V
(D+N) Tydzień ze spacerem dyrektorskim |
13
(U) Info wtorek
|
14 | 15
(U) Koniec I trymestru
(N) Rada pedagogiczna klasyfikacyjna i przygotowanie świadectw, godz. 15.00 |
16
(U) Rozpoczęcie II trymestru
(R) Rozpoczęcie tutoriali rodzinnych (I) |
5 | 0 | |
12 | 19
(U+R) Spowiedź + Msza św., przygotowanie liturgii klasa IV |
20 | 21
|
22
|
23
|
5 | 0 | |
13 | 26
(U+R) Spowiedź + Msza św., przygotowanie liturgii klasa VIII
|
27
|
28
(R) Zakończenie tutoriali rodzinnych (I)
|
29
(N) Mały i duży zespół – godz. 15.00
(R) Spotkanie wychowawcy z rodzicami (godz. 18.00) i konsultacje z nauczycielami (godz. 19.00), Horyzonty |
30
|
5 | 0 | |
XII
|
1 grudnia, sobota – wyjazd mam z córkami do Wrocławia
2 grudnia, niedziela – rozpoczyna się Adwent 8 grudnia, sobota – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP 30 grudnia, niedziela – Święto Św. Rodziny – Jezusa, Maryi i Józefa |
|||||||
14 | 26
(U+R) Spowiedź + Msza św., przygotowanie liturgii klasa VII
(U) Międzynarodowy Dzień Wolontariusza |
4
(U+R) Rozpoczęcie kiermaszu bożonarodzenio-wego |
5 | 6
(L) św. Mikołaja
(U) Szkolne mikołajki
|
7
|
5 | 0 | |
15 | 10
(U+R) Spowiedź + Msza św., przygotowanie liturgii klasa VI |
11
Info wtorek |
12 | 13
(N) Mały i duży zespół – godz. 15.00
|
14
|
5 | 0 | |
16 | 17
(U+R) Spowiedź + Msza św., przygotowanie liturgii klasa V
Rekolekcje adwentowe |
18 | 19 | 20
Spotkanie świąteczne rodzin w szkole, jasełka + zakończenie kiermaszu świątecznego |
21
|
5 | 0 | |
17 | 24
Wigilia Bożego Narodzenia |
25
Uroczystość Narodzenia Pańskiego |
26
Św. Szczepana, pierwszego męczennika |
27
PRZERWA ŚWIĄTECZNA |
28
PRZERWA ŚWIĄTECZNA
|
0 | 5 | |
18 | 31
PRZERWA ŚWIĄTECZNA |
1
Świętej Bożej Rodzicielki Maryi |
2 | 3
(N) Mały i duży zespół – godz. 15.00 |
4
|
3 | 2 | |
I | 6 stycznia, niedziela – Uroczystość Objawienia Pańskiego
12 stycznia, sobota – Dzień Babci i Dziadka (przeniesiony z 21 i 22 stycznia) 13 stycznia, niedziela – Chrzest Pański, święto Leon |
|||||||
19 | 7
(U+R) Spowiedź + Msza św., przygotowanie liturgii klasa IV |
8
(U) Info wtorek |
9 | 10
(N) Mały i duży zespół – godz. 15.00 |
11
|
5 | 0 | |
20 | 14
FERIE ZIMOWE
|
15
FERIE ZIMOWE |
16
FERIE ZIMOWE |
17
FERIE ZIMOWE |
18
FERIE ZIMOWE
|
0 | 5 | |
21 | 21
FERIE ZIMOWE (N) rozpoczęcie tygodnia szkoleniowego |
22
FERIE ZIMOWE
|
23
FERIE ZIMOWE |
24
FERIE ZIMOWE
|
25
FERIE ZIMOWE
|
0 | 5 | |
22 | 28
(U+R) Spowiedź + Msza św., przygotowanie liturgii klasa VIII |
29 | 30
(R)Spotkanie z ROK-ami, godz. 18.00, Skrzydła |
31
(N) Mały i duży zespół – godz. 15.00 |
1
|
5
|
0 | |
II | 2 lutego, sobota – Święto Ofiarowanie Pańskie
9 lutego, sobota – wycieczka po Poznaniu; spotkanie mam z córkami, prowadzi p. Magdalena Zgórska – Bartkowiak |
|||||||
23 | 4
(U+R) Spowiedź + Msza św., przygotowanie liturgii klasa VII |
5 | 6
|
7
(N) Mały i duży zespół – godz. 15.00
|
8
|
5 | 0 | |
24 | 11
(U+R) Spowiedź + Msza św., przygotowanie liturgii klasa VI
(D+N) Tydzień ze spacerem dyrektorskim |
12
(U) Info wtorek |
13
|
14
(U) Koniec II trymestru
(N) Rada pedagogiczna klasyfikacyjna i przygotowanie świadectw, godz. 15.00 |
15
(U) Rozpoczęcie III trymestru
(R) Rozpoczęcie tutoriali rodzinnych (II)
|
5 | 0 | |
25 | 18
(U+R) Spowiedź + Msza św., przygotowanie liturgii klasa V |
19 | 20 | 21
|
22
|
5 | 0 | |
26 | 25
(U+R) Spowiedź + Msza św., przygotowanie liturgii klasa IV
|
26 | 27
(R) Zakończenie tutoriali rodzinnych (II)
|
28
(N) Mały i duży zespół – godz. 15.00 (R) Spotkanie z rodzicami klasy VIII – procedury egzaminacyjne (godz. 17.00)
(R) Spotkanie wychowawcy z rodzicami (godz. 18.00) , konsultacje z nauczycielami (od godz. 19.00), Horyzonty |
1
(U) Dzień Żołnierzy Wyklętych
|
5 | 0 | |
III | 16 marca, sobota – wycieczka po Poznaniu; spotkanie mam z córkami, prowadzi p. Magdalena Zgórska – Bartkowiak | |||||||
27 | 4
(U+R) Spowiedź + Msza św., przygotowanie liturgii klasa VIII
|
5
(N) Lekcja otwarta dla nauczycieli (I. Niemczyk)
|
6
(L) Popielec, rozpoczyna się okres Wielkiego Postu
(N) Lekcja otwarta dla nauczycieli (A. Cimaciak) |
7
(N+R) lekcje otwarte dla rodziców
(N) Mały i duży zespół – godz. 15.00
|
8
Lekcja otwarta dla nauczycieli (U.Nowak)
(U) Droga Krzyżowa, przygotowuje klasa VIII, przerwa 1. |
5 | 0 | |
28 | 11
(U+R) Spowiedź + Msza św., przygotowanie liturgii klasa VII
|
12
(U) Info wtorek
(U) Światowy Dzień Matematyki |
13
|
14
(N) Mały i duży zespół – godz. 15.00
|
15
(U) Droga Krzyżowa, przygotowuje klasa VII, przerwa 1. |
5 | 0 | |
29 | 18
(U+R) Spowiedź + Msza św., przygotowanie liturgii klasa VI
(D+N) Tydzień ze spacerem dyrektorskim |
19
(L) Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP, Msza św. godz. 18.00, Kobylepole
|
20 | 21
(U) Kangur Matematyczny
(N) Mały i duży zespół – godz. 15.00
|
22
(U) Droga Krzyżowa, przygotowuje klasa VI, przerwa 1.
|
5 | 0 | |
30 | 25
(L) Uroczystość Zwiastowania Pańskiego
(U+R) Spowiedź + Msza św. – godz. 11.00 (Spławie), przygotowanie liturgii klasa V |
26 | 27 | 28
(N) Mały i duży zespół – godz. 15.00
Spotkanie z ROK’ami, godz. 18.00, Horyzonty
|
29
(U) Droga Krzyżowa, przygotowuje klasa V, przerwa 1.
|
5 | 0 | |
IV | 31 | 1
(U+R) Spowiedź + Msza św., przygotowanie liturgii klasa IV
|
2
(U) Promocja książki |
3 | 4
(N) Mały i duży zespół – godz. 15.00
|
5
(U) Droga Krzyżowa, przygotowuje klasa IV, przerwa 1 |
5 | 0 |
32 | 8
(U+R) Spowiedź + Msza św., przygotowanie liturgii klasa VIII
Rekolekcje wielkopostne |
9
(U) Info wtorek
Rekolekcje wielkopostne |
10
Bieg o. J. Jońca (ZS oo. pijarów) |
11
(N) Mały i duży zespół – godz. 15.00
|
12
(U) Droga Krzyżowa, przygotowują klasy 0-III, przerwa 1.
|
5 | 0 | |
33 | 15
(L) Wielki Poniedziałek
Egzamin klasa VIII – język polski
(U+R) Spowiedź + Msza św., przygotowanie liturgii klasa VII |
16
(L) Wielki Wtorek
Egzamin klasa VIII – matematyka |
17
(L) Wielka Środa
Egzamin klasa VIII – język obcy
|
18
(L) Wielki Czwartek |
19
(L) Wielki Piątek
|
3 | 2 | |
34 | 22
(L) Poniedziałek Wielkanocny |
23 Dzień wolny od zajęć dydaktycznych | 24 | 25
(N) Mały i duży zespół – godz. 15.00 |
26
|
3 | 2 | |
35 | 29
(U+R) Spowiedź + Msza św., przygotowanie liturgii klasa VI |
30 | 1
św. Józefa Robotnika |
2
Dzień wolny od zajęć dydaktycznych
|
3.
Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski |
2 | 3 | |
V | 11 maja, sobota, wycieczka po Poznaniu; spotkanie mam z córkami, prowadzi p. Magdalena Zgórska – Bartkowiak | |||||||
36 | 6
(U+R) Spowiedź + Msza św., przygotowanie liturgii klasa V |
7 | 8 | 9
(U) Litania Loretańska, prowadzi klasa VIII, przerwa 1.
(N) Mały i duży zespół – godz. 15.00 |
10
|
5 | 0 | |
37 | 13
(U+R) Spowiedź + Msza św., przygotowanie liturgii klasa IV
|
14
(U) Info wtorek |
15
|
16
(U) Litania Loretańska, prowadzi klasa VII, przerwa 1.
(N) Mały i duży zespół – godz. 15.00 |
17
|
5 | 0 | |
38 | 20
(U+R) Spowiedź + Msza św., przygotowanie liturgii klasa VIII
Tydzień ze spacerem dyrektorskim |
21 | 22
|
23
(U) Litania Loretańska, prowadzi klasa VI, przerwa 1.
(U) Koniec III trymestru
(N) Rada pedagogiczna klasyfikacyjna i przygotowanie świadectw, godz. 15.00 |
24
(U) Dzień Matki – córki Mamom
(R) Rozpoczęcie tutoriali rodzinnych (III); przekazanie informacji o zagrożeniach oceną dostateczną na koniec roku
|
5 | 0
|
|
39 | 27
(U+R) Spowiedź + Msza św., przygotowanie liturgii klasa VII
|
28 | 29
(R) Zakończenie tutoriali rodzinnych (III)
(R) Spotkanie z ROK-ami, godz. 18.00, Skrzydła
|
30
(U) Litania Loretańska, prowadzi klasa V, przerwa 1. (N) Mały i duży zespół – godz. 15.00
(R) Spotkanie wychowawcy z rodzicami (godz. 18.00) i konsultacje z nauczycielami (od godz. 19.00), Horyzonty |
31
(L) Nawiedzenie NMP
(R) Dzień Dziecka – rodzice córkom
|
5 | 0 | |
VI | Spartakiada Sportowa
9 czerwca – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego 16 czerwca – Uroczystość Trójcy Przenajświętszej 23 czerwca – Dzień Ojca 26 czerwca – wspomnienie św. Josemarii Escrivá de Balaguer |
|||||||
40 | 3
(U+R) Spowiedź + Msza św., przygotowanie liturgii klasa VI
Dzień Dziecka wspólnie z przedszkolem w Horyzontach |
4
(U) Samoocena z zachowania
|
5
(N) Ostateczny termin wystawienia ocen rocznych |
6
(N) Rada pedagogiczna – oceny z zachowania |
7
(R) Ostateczny termin składania wniosków o egz. weryfikujący i odwołanie od oceny z zachowania |
5 | 0 | |
41 | 10
(U+R) Spowiedź + Msza św., przygotowanie liturgii klasa V
(U+N) Egzaminy weryfikujące oceny i odwołanie od oceny z zachowania |
11
(U) Info wtorek |
12
(U) Zielona szkoła |
13
(U) Zielona szkoła
|
14
(U) Zielona szkoła
|
5 | 0 | |
42 | 17
(U+R) Spowiedź + Msza św., przygotowanie liturgii nauczyciele
(N) Rada pedagogiczna klasyfikacyjna, godz. 15.00 |
18
|
19
Piknik Sternika, godz. 15.30
|
20
Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
|
21
Zakończenie roku szkolnego, rozdanie świadectw |
4 | 1 | |