W jesiennej sesji w Konkursie – Leon Matematyczny – laureatką została Małgorzata Michalska (klasa 5), która uzyskała 8 wynik w Polsce! Serdecznie gratulujemy 🙂

Najlepsze wyniki wśród uczennic naszej szkoły w tym konkursie zdobyły:
Róża Łącka (klasa 4), Dobrawa Bukowska (klasa 6) oraz Jagoda Waśkiewicz (klasa 7)

W Konkursie Matematycznym Alfik dyplom uznania za bardzo dobry wynik otrzymała Małgorzata Michalska z klasy 5. Dyplom uznania za uzyskanie dobrego wyniku otrzymały: Maja Miłostan klasa 3 oraz Dobrawa Bukowska klasa 6.
Najlepszy wynik wśród uczennic naszej szkoły w klasie 2 zdobyła Aleksandra Polaszek, w klasie 4: Róża Łącka, w klasie 7: Julia Konieczny oraz w klasie 8: Konstancja Napieraj.
Serdecznie wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych matematycznych sukcesów!!
Dziękujemy również pani Alicji Padjasek, naszej nauczycielce matematyki, za czas i wiedzę, jaką przekazuje naszym dzielnym matematyczkom.