Organizatorem konkursu „Geniallne Miejsca” jest Polskie Towarzystwo Informatyczne oraz działająca w jego ramach Sekcja Informatyki Szkolnej.

Konkurs polegał na przygotowaniu prezentacji lub gry escape room w aplikacji genially na temat miejscowości, w której znajduje się placówka edukacyjna.

Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły:

GRUPA 1
Bogumiła S., Anna Z., Salomea S. oraz Marianna K., które stworzyły grę „Zaginione Składniki”

GRUPA 2
Urszula S., Anna B., Oliwia G. oraz Klara Sz., które przygotowały grę „Na Ratunek Poznaniowi”.
Miło jest mi Państwa poinformować, że praca „Zaginione Składniki” została oceniona przez jurorów wystarczająco wysoko aby znaleźć się na mapie 78 wyróżnionych pracy z całej Polski.
Mapa wszystkich prac znajduje się tutaj.
Obecnie trwa drugi etap konkursu, w którym poznamy zwycięskie prace w każdym z województw.

Zachęcamy do zapoznania się z pracami  naszych uczennic, są wyjątkowe oraz kreatywne. Serdecznie gratulujemy dziewczętom  pomysłu i wytrwałości w dążeniu do sukcesu.

Dziękujemy również pani Dorocie Cyganek za opiekę merytoryczną 🙂