W piątek, 9 czerwca uczennice klas 1-6 uczestniczyły w I Międzyszkolnej Spartakiadzie, która odbyła się we Wrocławiu. Każda z dziewczynek miała możliwość sprawdzenia swoich możliwości w 3 konkurencjach: biegu, skoku w dal i rzucie piłeczką palantową. Każda z nich wróciła ze swoimi rekordami życiowymi, które będzie miała możliwość poprawić w przyszłym roku.
Przeżyliśmy wiele sportowych emocji, a piątka naszych uczennic zdobyła medale. W zawodach uczestniczyło ok.180 uczennic z Wrocławia, Katowic i Krakowa.
Medale dla naszej szkoły zdobyły:

medal złoty
Anna-Maria Handschke – rzut piłeczką palantową , r.2004 Anna Laskowska – bieg na 100m, r.2005

medal srebrny
Małgorzata Michalak- rzut piłeczka palantową, r. 2005 Julia Konieczny – rzut piłeczką palantową, r. 2007

medal brązowy
Małgorzata Michalak- skok w dal, r. 2005 Julia Kielak – rzut piłeczką palantową, r.2005

Gratulujemy medalistkom i wszystkim dziewczynkom pięknej walki sportowej i wspaniałej postawy!

Wyjazd do Wrocławia przygotowała i koordynowała pani Urszula Nowak, nauczycielka WF-u w Horyzontach.