W czwartek, 25 maja odbył się uroczysty wernisaż oraz rozdanie nagród w związku z rozstrzygnięciem 44 edycji konkursu dla dzieci i młodzieży MOJA PRZYGODA W MUZEUM pt. „Pędzle w ruch”.
Spośród 222 prac jury wybrało i przyznało 22 nagrody i 19 wyróżnień, a 18 prac wyróżniono udziałem w wystawie, w 5 kategoriach wiekowych i dodatkowej kategorii prac osób z niepełnosprawnością.
W konkursie tym zostały dostrzeżone również talenty z naszej szkoły Horyzonty, pod opieką pani Zofii Łuczak.
Nagrodę otrzymały:
– Anna Gdowska
– Małgorzata Lipińska
Wyróżnienie otrzymały:
– Zuzanna Michalska
– Emilia Sydow z Marianną Mielczarek (praca grupowa)
Wyróżnienie udziałem w wystawie otrzymała:
– Mila Brosz

Serdecznie wszystkim gratulujemy!!!!

Od 25 maja do 11 czerwca 2023 r. zapraszamy do obejrzenia nagrodzonych i wyróżnionych prac na wystawie pokonkursowej w Muzeum Sztuk Użytkowych w Zamku Królewskim w Poznaniu. Wystawa czynna jest w godzinach pracy muzeum. Wstęp na wystawę jest bezpłatny.