Dzień Dziecka obchodziliśmy razem z dziećmi z Przedszkola Horyzonty, które zaprosiliśmy do istnej dżungli, którą ulokowaliśmy na naszym szkolnym boisku. Każda klasa była przebrana za inne zwierzęta. Mieliśmy więc zebry, nosorożce, słonie, papugi, lwy i antylopy oraz strusie. Od rana praca paliła się wszystkim w rękach. O 10:00 dojechały nasze drogie przedszkolaki. Mieliśmy dla nich przygotowane krótkie przedstawienie (ujawniły się talenty aktorskie nauczycielek 🙂 ), konkursy oraz inne atrakcje (malowanie twarzy, plecenie warkoczyków). Oprócz tego, dziewczynki z Samorządu Szkolnego rpzygotowały konkurs „Mam talent”, gdzie każda dziewczynka, która się zgłosiła, mogła zaprezentować swój talent. A talentów było sporo! Od tańca, po śpiew, grę na skrzypcach czy gitarze po sztuczki iluzjonistyczne!

To był bardzo udany dzień!