Te małe i te trochę większe dzieci bardzo dużo zawdzięczają swoim babciom i dziadkom. Swoją wdzięczność i miłość warto okazywać na co dzień, a nie tylko od święta. Choć z okazji Dnia Babci i Dziadka można to zrobić w sposób szczególny. Tak też było i w naszej Szkole.
W minioną sobotę świętowaliśmy Dzień  Babci i Dziadka oraz zorganizowaliśmy Jasełka.
2a
Dziewczynki z klas 0-III pod kierunkiem pań wychowawczyń: Anny Hamery, Marty Łochwinowicz, Haliny Nowickiej i Agnieszki Kupaj przygotowały przedstawienie dedykowane kochanym Babciom i Dziadkom. Wielkie emocje towarzyszyły nie tylko młodym artystkom, ale również wzruszonym gościom, którzy z wielkim przejęciem oglądali występy swoich wnuczek.

Uczennice z kółka teatralnego prowadzonego przez panią Teresę Dubicką (klasy IV do VI) wystawiły Jasełka. Artystycznym dopełnieniem były występy naszego szkolnego chóru, którym dyryguje pani Joanna Szynkowska vel Sęk.  Scenografię przygotowała pani Joanna Butlewska-Cofta, która uczy plastyki i techniki.
Mamy zadbały o pyszne domowe wypieki, które można było skosztować w przerwie spotkania. Zatroszczyły się też o dekorację stołów i ciepłe napoje.

1

Spotkanie upłynęło w serdecznej atmosferze i jesteśmy pewni, że na długo pozostanie w pamięci wszystkich, którzy na nie tak licznie przybyli.

20170114_120106