Szanowni Państwo,
w trosce o bezpieczeństwo dzieci, kadry i rodziców, kierując się zaleceniami specjalistów w związku z epidemią koronawirusa, podjęliśmy decyzję o zawieszeniu zajęć stacjonarnych w Przedszkolu Horyzonty oraz w Szkole Horyzonty i Szkole Skrzydła na okres dwóch tygodni, od jutra tj. 11 marca br. do dnia 25 marca br. O ewentualnych zmianach tego terminu będziemy informować na bieżąco. Odwołujemy również ze skutkiem natychmiastowym wszelkie spotkania zaplanowane przez poszczególne placówki oraz wydarzenia planowane przez Fundację.
W trakcie zawieszenia zajęć stacjonarnych, obie szkoły będą realizowały proces dydaktyczny metodami korespondencyjnymi na odległość. W dniu jutrzejszym kadra dydaktyczna przygotuje odpowiednie materiały oraz wskazówki dla rodziców oraz dzieci i w czwartek 12 marca br. prześle je Państwu. Prosimy o zwracanie szczególnej uwagi na korespondencję przychodzącą w najbliższych dniach.

Łączymy wyrazy szacunku

Dyrektorzy placówek edukacyjnych STERNIK-Poznań