Na ostatnim Infowtorku  ogłoszone zostały wyniki V  Szkolnego Konkursu Wiedzy Olimpijskiej, który odbył się w naszej szkole  29 maja. Do konkursu zgłosiły się aż 22 dziewczynki i jest to rekord uczestniczek. Rozwiązały one test składający się z 20 pytań za które można było  uzyskać max. 28 punktów. Dziewczynkom podczas pisania kibicowała maskotka –  orzeł olimpijski 😊.

A oto uczennice, które uzyskały największą ilość punktów i zajęły 3 pierwsze miejsca:

1 miejsce – Jagoda Waśkiewicz  – 23pkt

2 miejsce – Zosia Wachowiak  – 20 pkt

3 miejsce – Łucja Kliks – 19,5 pkt

Otrzymały one dyplomy i tradycyjnie już nagrody – piłki .

Nagrodę specjalną  za najlepszy wynik ,,czwartoklasistki”, otrzymała Nina Szewczyk, która zajęła wysokie 4 miejsce, a która po raz pierwszy brała udział w konkursie.

Gratulujemy zwyciężczyniom i wszystkim dziewczynkom,  które podjęły wyzwanie  i przygotowały się do konkursu!

Konkurs przygotowała i przeprowadziła p. Urszula Nowak, nauczycielka wf.