Za nami zakończenie roku szkolnego 2018/2019.
Pierwsze absolwentki i absolwenci naszych szkół idą w świat. Niech o nas nie zapominają i niech przyświeca im hasło zakończenia roku – „Lećcie  i nie obniżajcie lotów. Znacie przecież najlepszego Sternika.”
Były wspomnienia wychowawczyni klasy VIII – pani Urszuli Nowak, kwiaty dla nauczycieli i dla Rodziców, podziękowania pani Dyrektor Kariny Szatkowskiej i pana Prezesa Fundacji Sternik Poznań – Norberta Napieraja – przede wszystkim Rodzicom absolwentek jak i ROK-om – za ich cały rok pracy. Klasa VII przygotowała krótkie pożegnanie, na wesoło – czyli, jak widzą klasę VIII w szkole. Było przy tym sporo śmiechu 🙂

Po tej części – nastąpiło rozdanie świadectw klasie VI i VII oraz listów gratulacyjnych i dyplomów dla uczennic i Rodziców.

Na koniec, absolwenci obu szkół, przygotowali niespodziankę pod kierunkiem pani Urszuli Nowak – czyli piękny polonez.