Mar

Spotkanie z Piotrusiem Kasprzykiem i jego Rodziną

We wtorek, spotkaliśmy się z małym Piotrusiem Kasprzykiem i jego Mamą oraz dziadkiem i bratem – aby przekazać mu pieniądze zebrane w czasie trwania kiermaszu bożonarodzeniowego we wszystkich naszych szkołach i przedszkolu.

W spotkaniu, oprócz dyrektor naszej szkoły – p. Kariny Szatkowskiej,  wzięli również udział dyrektorzy: p. Magdalena Trepińska (Przedszkole Horyzonty) oraz p. Piotr Ławniczak (Szkoła Skrzydła) oraz prezes Fundacji Sternik Poznań – p. Norbert Napieraj. Razem z nimi i samorządami szkolnymi z obu szkół – przekazaliśmy pieniądze, które posłużą na zakup specjalistycznych bucików.

Jesteśmy dumni, że nasi uczniowie i przedszkolaki potrafią podzielić się dobrem z kimś, kto potrzebuje pomocy.