12 października w naszej szkole odbyła się wspaniała uroczystość, na którą przybyły nie tylko wszystkie uczennice szkoły wraz ze wszystkimi nauczycielkami, ale również Rodzice uczennic klasy I – bo to było przede wszystkim ich święto. Bo oto, zostały  zaliczone w poczet uczennic Szkoły Horyzonty 🙂

Było pięknie i uroczyście. Wszystkich przywitała przewodnicząca szkoły – Basia Wachowiak oraz pani Dyrektor – Karina Szatkowska.

Dziewczynki zostały pasowane specjalnie na tę okoliczność wykonanym ołówkiem z napisem – żyj według cnót. To ważne hasło dla naszej szkoły – gdzie przede wszystkim wychowanie w cnotach i dobrych nawykach – jest wizytówką od lat.

Po uroczystym pasowaniu – dziewczynki z klasy I otrzymały drobne upominki od młodszych klas oraz od swoich „starszych sióstr” z klas VII i VIII.