„Moja Przygoda w Muzeum” to konkurs plastyczny organizowany z myślą o dzieciach i młodzieży (od 5 do 19 lat). Ma swoją długoletnią tradycję – odbywa się w Muzeum Narodowym w Poznaniu od 1979 r., a dodatkowo od 2016 r. objęty jest patronatem Kuratorium Oświaty. Każdej edycji towarzyszy nowy temat, który stanowi cenną inspirację dla artystycznych realizacji uczestników. Prace konkursowe z naszej szkoły zostały wykonane w czasie zajęć „Widnokręgów” prowadzonych przez panią Zofię Jakubowską, wychowawczynię klasy I.

Z radością informujemy, że pięć dziewczynek zostało docenionych w owym konkursie.

Nagrodę otrzymała: Hania Słomian z klasy 3 za pracę „Rozlana wieś” – serdecznie gratulujemy młodej malarce!

Wyróżnienia natomiast otrzymały:
Bogusia Słomian z klasy startowej za pracę „Trzy głowy w koronach”
Gabrysia Dudko z klasy 1 za pracę „Baba wśród orki”
Róża Łącka z klasy 3 za pracę „Ja i drużyna przebierańców”
Oraz
Basia Wielebska z klasy 4 za pracę „Czekająca Barbara Radziwiłłówna”

Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!

Wyniki można również zobaczyć TUTAJ