Kalendarz roku 2018/2019

 

M-c

 

Lp.

 

Poniedziałek

 

 

Wtorek

 

Środa

 

Czwartek

 

Piątek

 

Dni nauki

 

Dni bez nauki

VIII 28 sierpnia, wtorek – spotkanie informacyjne dla uczennic klas łączonych II i III; Horyzonty, godz. 17.00

29 sierpnia, środa – spotkanie z rodzicami otwierające nowy rok szkolny, Skrzydła, godz. 18.00

IX 15 września, sobota  – Akademia Familijna: konferencja, warsztat dla klasy zerowej, promocja

15 września, sobota – Bieg Olimpijski (Racot)

1 3.

(Uczennice* + Rodzice) Rozpoczęcie roku szkolnego

 

(U) Tydzień pozalekcyjnych zajęć otwartych

 

*pisząc o uczennicach (U) mamy na myśli zawsze opiekę nauczycieli

4

(U) Rozpoczęcie indywidualnych tutoriali

 

5

(Rodzice)

Skąd przychodzimy, kim jesteśmy, dokąd zmierzamy? – model edukacyjny Sternik-Poznań (konferencja dla rodziców) godz. 18.00, Skrzydła

6

(Nauczyciele) Mały i duży zespół nauczycieli – godz. 15.00

7 5 0
2 10

(U) Tydzień pozalekcyjnych zajęć otwartych

 

 

Msza św. inaugurująca nowy rok szkolny (bp. G. Balcerek), katedra poznańska, godz. 18.00

11

(U) Info wtorek

12

(Liturgia)

Najświętszego Imienia Maryi

 

13

(N) Mały i duży zespół nauczycieli

– godz. 15.00

14 5 0
3 17

(U+R)

Spowiedź i

Msza św. godz. 11.00, przygotowanie liturgii kl. VIII

(U) Rozpoczęcie zajęć pozalekcyjnych

 

(Dyrektor + N) Tydzień ze spacerem dyrektorskim

18 19 20

(N) Mały i duży zespół – godz. 15.00

 

(R) Spotkanie z rodzicami klasy VIII informacja  o egzaminie – godz. 18.00, Skrzydła

 

 

 

 

21 5

 

0
4 24

(U+R)

Spowiedź i

Msza św., przygotowanie liturgii kl. VII

25

 

26

(R) Spotkanie z ROK’ami, godz. 18.00, Horyzonty

27

(N) Mały i duży zespół; rada pedagogiczna

28

(U) Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

 

 

5 0
X

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20 października, sobota  – spacer po Poznaniu; spotkanie mam z córkami, prowadzi p. Magdalena Zgórska – Bartkowiak
5 1

(L) św. Teresy od Dzieciątka Jezus

 

(U+R) Spowiedź i Msza św., przygotowanie liturgii kl. VI

2 3

(U) Kwadrans na różaniec, prowadzi klasa VIII, przerwa 1. (10.45-11.03 przerwa na boisku)

4

(N) Mały i duży zespół – godz. 15.00

 

5

 

 

 

5

 

0

 

6 8

(U+R) Spowiedź + Msza św., przygotowanie liturgii kl. V

 

9

(U) Info wtorek

10

(U) Kwadrans na różaniec, prowadzi klasa VII, przerwa 1.

 

11

(U) Dzień dla Niepodległej; lekcje poza murami szkoły

 

12

(U+R+N)

Dzień Edukacji Narodowej; pasowanie na uczennicę

5 0
7 15

(L) św. Teresy z Avila

 

(U+R) Spowiedź + Msza św., przygotowanie liturgii kl. IV

 

(D+N) Tydzień ze spacerem dyrektorskim

16

(U) Dzień Papieski

 

 

 

17

(U) Kwadrans na różaniec, prowadzi klasa VI, przerwa 1.

 

18

(N) Mały i duży zespół – godz. 15.00

 

 

 

 

19

 

5 0
8 22

(L) św. Jana Pawła II

 

(U+R) Spowiedź + Msza św., przygotowanie liturgii kl. VIII

23

 

 

24

(U) Kwadrans na różaniec, prowadzi klasa V, przerwa 1.

 

 

 

25

(N) Mały i duży zespół – godz. 15.00

 

 

 

 

26

 

 

 

5 0
XI Alfik Matematyczny

11 listopada, niedziela  – wieczornica z okazji obchodów Narodowego Święta Niepodległości, Skrzydła

9 29

(U+R) Spowiedź + Msza św., przygotowanie liturgii kl. VII

30

(U) Kwadrans na różaniec – prowadzi klasa IV, przerwa 1.

31

(U+R) Korowód Świętych

 

1

Uroczystość Wszystkich Świętych

2

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych

3 2
10 5

(U+R) Spowiedź + Msza św., przygotowanie liturgii kl. VI

6

(N) Lekcja otwarta dla nauczycieli

(A. Padjasek)

7

(R+N) Lekcje otwarte dla rodziców

8

(N) Lekcja otwarta dla nauczycieli

(N. Dąbrowska)

9

(U+R) Szkolne obchody Narodowego Święta Niepodległości

5

 

0
11 12

(U+R) Spowiedź + Msza św., przygotowanie liturgii kl. V

 

(D+N) Tydzień ze spacerem dyrektorskim

13

(U) Info wtorek

 

14 15

(U) Koniec I trymestru

 

(N) Rada pedagogiczna klasyfikacyjna i przygotowanie świadectw, godz. 15.00

16

(U) Rozpoczęcie II trymestru

 

 

(R) Rozpoczęcie tutoriali rodzinnych (I)

5 0
12 19

(U+R) Spowiedź + Msza św., przygotowanie liturgii klasa IV

20 21

 

 

22

 

23

 

 

 

 

5 0
13 26

(U+R) Spowiedź + Msza św., przygotowanie liturgii klasa VIII

 

 

27

 

 

28

(R) Zakończenie tutoriali rodzinnych (I)

 

 

 

29

(N) Mały i duży zespół – godz. 15.00

 

(R) Spotkanie wychowawcy z rodzicami

(godz. 18.00)  i konsultacje z nauczycielami (godz. 19.00),  Horyzonty

30

 

5 0
 

XII

 

 

1 grudnia, sobota  – wyjazd mam z córkami do Wrocławia

2 grudnia, niedziela – rozpoczyna się Adwent

8 grudnia, sobota – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

30 grudnia, niedziela – Święto Św. Rodziny – Jezusa, Maryi i Józefa

14 3

(U+R) Spowiedź + Msza św., przygotowanie liturgii klasa VII

 

(U) Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

4

(U+R) Rozpoczęcie kiermaszu bożonarodzenio-wego

5 6

(L) św. Mikołaja

 

(U) Szkolne mikołajki

 

7

 

 

 

 

5 0
15 10

(U+R) Spowiedź + Msza św., przygotowanie liturgii klasa VI

11

Info wtorek

12 13

(N) Mały i duży zespół – godz. 15.00

 

 

 

14

 

 

 

5 0
16 17

(U+R) Spowiedź + Msza św., przygotowanie liturgii klasa V

 

Rekolekcje adwentowe

18 19 20

Spotkanie świąteczne rodzin w szkole, jasełka + zakończenie kiermaszu świątecznego

21

 

5 0
17 24

Wigilia Bożego Narodzenia

25

Uroczystość Narodzenia Pańskiego

26

Św. Szczepana, pierwszego męczennika

27

Przerwa świąteczna

28

Przerwa świąteczna

 

0 5
18 31

Przerwa świąteczna

1

Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

2 3

(N) Mały i duży zespół – godz. 15.00

4

 

 

 

3 2
I 6 stycznia, niedziela – Uroczystość Objawienia Pańskiego

12 stycznia, sobota  – Dzień Babci i Dziadka (przeniesiony z 21 i 22 stycznia)

13 stycznia, niedziela – Chrzest Pański, święto

Leon

19 7

(U+R) Spowiedź + Msza św., przygotowanie liturgii klasa IV

8

(U) Info wtorek

9 10

(N) Mały i duży zespół – godz. 15.00

11

 

 

 

 

5 0
20 14

 

FERIE ZIMOWE

15

 

FERIE ZIMOWE

16

 

FERIE ZIMOWE

17

 

FERIE ZIMOWE

18

 

FERIE ZIMOWE

 

0 5
21 21

FERIE ZIMOWE

(N) rozpoczęcie tygodnia szkoleniowego

22

 

FERIE ZIMOWE

 

23

 

FERIE ZIMOWE

24

 

FERIE ZIMOWE

25

 

FERIE ZIMOWE

0 5
22 28

(U+R) Spowiedź + Msza św., przygotowanie liturgii klasa VIII

29 30

(R)Spotkanie z ROK-ami, godz. 18.00, Skrzydła

31

(N) Mały i duży zespół – godz. 15.00

1

 

 

 

 

5

 

0
II 2 lutego, sobota – Święto Ofiarowanie Pańskie

9 lutego, sobota – wycieczka po Poznaniu; spotkanie mam z córkami, prowadzi p. Magdalena Zgórska – Bartkowiak

23 4

(U+R) Spowiedź + Msza św., przygotowanie liturgii klasa VII

5 6

 

7

(N) Mały i duży zespół – godz. 15.00

 

8

 

 

 

 

5 0
24 11

(U+R) Spowiedź + Msza św., przygotowanie liturgii klasa VI

 

(D+N) Tydzień ze spacerem dyrektorskim

12

(U) Info wtorek

13

 

14

(U) Koniec II trymestru

 

(N) Rada pedagogiczna klasyfikacyjna i przygotowanie świadectw,

godz. 15.00

15

(U) Rozpoczęcie III trymestru

 

(R) Rozpoczęcie tutoriali rodzinnych (II)

 

 

 

5 0
25 18

(U+R) Spowiedź + Msza św., przygotowanie liturgii klasa V

19 20 21

 

22

 

 

 

5 0
26 25

(U+R) Spowiedź + Msza św., przygotowanie liturgii klasa IV

 

 

26 27

(R) Zakończenie tutoriali rodzinnych (II)

 

 

 

28

(N) Mały i duży zespół – godz. 15.00

(R) Spotkanie z rodzicami klasy VIII – procedury egzaminacyjne (godz. 17.00)

 

(R) Spotkanie wychowawcy z rodzicami

(godz. 18.00) , konsultacje z nauczycielami (od godz. 19.00),  Horyzonty

1

(U) Dzień Żołnierzy Wyklętych

 

5 0
III 16 marca, sobota – wycieczka po Poznaniu; spotkanie mam z córkami, prowadzi p. Magdalena Zgórska – Bartkowiak
27 4

(U+R) Spowiedź + Msza św., przygotowanie liturgii klasa VIII

 

5

(N) Lekcja otwarta dla nauczycieli

(I. Niemczyk)

 

6

(L) Popielec, rozpoczyna się okres Wielkiego Postu

 

(N) Lekcja otwarta dla nauczycieli

(A. Cimaciak)

7

(N+R) lekcje otwarte dla rodziców

 

(N) Mały i duży zespół – godz. 15.00

 

 

8

Lekcja otwarta dla nauczycieli (U.Nowak)

 

(U) Droga Krzyżowa, przygotowuje klasa VIII, przerwa 1.

5 0
28 11

(U+R) Spowiedź + Msza św., przygotowanie liturgii klasa VII

 

12

(U) Info wtorek

 

(U) Światowy Dzień Matematyki

13

 

14

(N) Mały i duży zespół – godz. 15.00

 

 

15

(U) Droga Krzyżowa, przygotowuje klasa VII, przerwa 1.

5 0
29 18

(U+R) Spowiedź + Msza św., przygotowanie liturgii klasa VI

 

(D+N) Tydzień ze spacerem dyrektorskim

19

(L) Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP, Msza św. godz. 18.00, Kobylepole

 

20 21

(U) Kangur Matematyczny

 

(N) Mały i duży zespół – godz. 15.00

 

 

22

(U) Droga Krzyżowa, przygotowuje klasa VI, przerwa 1.

 

5 0
30 25

(L) Uroczystość Zwiastowania Pańskiego

 

(U+R) Spowiedź + Msza św.  – godz. 11.00 (Spławie), przygotowanie liturgii klasa V

26 27 28

(N) Mały i duży zespół – godz. 15.00

 

Spotkanie z ROK’ami, godz. 18.00, Horyzonty

 

 

29

(U) Droga Krzyżowa, przygotowuje klasa V,

przerwa 1.

 

 

 

 

5 0
IV 31 1

(U+R) Spowiedź + Msza św., przygotowanie liturgii klasa IV

 

 

2

(U) Promocja książki

3 4

(N) Mały i duży zespół – godz. 15.00

 

 

5

(U) Droga Krzyżowa, przygotowuje klasa IV, przerwa 1

5 0
32 8

(U+R) Spowiedź + Msza św., przygotowanie liturgii klasa VIII

 

Rekolekcje wielkopostne

9

(U) Info wtorek

 

 

 

 

Rekolekcje wielkopostne

10

Bieg o. J. Jońca (ZS oo. pijarów)

11

(N) Mały i duży zespół – godz. 15.00

 

 

12

(U) Droga Krzyżowa, przygotowują klasy 0-III, przerwa 1.

 

 

5 0
33 15

(L) Wielki Poniedziałek

 

Egzamin klasa VIII – język polski

 

(U+R) Spowiedź + Msza św., przygotowanie liturgii klasa VII

16

(L) Wielki Wtorek

 

 

Egzamin klasa VIII – matematyka

17

(L) Wielka Środa

 

Egzamin klasa VIII – język obcy

 

18

(L) Wielki Czwartek

19

(L) Wielki Piątek

 

3 2
34 22

(L) Poniedziałek Wielkanocny

23 Dzień wolny od zajęć dydaktycznych 24 25

(N) Mały i duży zespół – godz. 15.00

26

 

 

 

3 2
35 29

(U+R) Spowiedź + Msza św., przygotowanie liturgii klasa VI

30 1

św. Józefa Robotnika

2

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych

 

3.

Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski

2 3
V 11 maja, sobota, wycieczka po Poznaniu; spotkanie mam z córkami, prowadzi p. Magdalena Zgórska – Bartkowiak
36 6

(U+R) Spowiedź + Msza św., przygotowanie liturgii klasa V

7 8 9

(U) Litania Loretańska, prowadzi klasa VIII, przerwa 1.

 

(N) Mały i duży zespół – godz. 15.00

10

 

 

5 0
37 13

(U+R) Spowiedź + Msza św., przygotowanie liturgii klasa IV

 

 

14

(U) Info wtorek

15

 

16

(U) Litania Loretańska, prowadzi klasa VII, przerwa 1.

 

(N) Mały i duży zespół – godz. 15.00

17

 

 

 

 

 

5 0
38 20

(U+R) Spowiedź + Msza św., przygotowanie liturgii klasa VIII

 

Tydzień ze spacerem dyrektorskim

21 22

 

23

(U) Litania Loretańska, prowadzi klasa VI, przerwa 1.

 

(U) Koniec III trymestru

 

(N) Rada pedagogiczna klasyfikacyjna i przygotowanie świadectw, godz. 15.00

24

(U) Dzień Matki – córki Mamom

 

(R) Rozpoczęcie tutoriali rodzinnych (III); przekazanie informacji o zagrożeniach oceną dostateczną na koniec roku

 

 

5 0

 

39 27

(U+R) Spowiedź + Msza św., przygotowanie liturgii klasa VII

 

 

28 29

(R) Zakończenie tutoriali rodzinnych (III)

 

(R) Spotkanie z ROK-ami, godz. 18.00, Skrzydła

 

30

(U) Litania Loretańska, prowadzi klasa V, przerwa 1.

(N) Mały i duży zespół – godz. 15.00

 

(R) Spotkanie wychowawcy z rodzicami (godz. 18.00)  i konsultacje z nauczycielami (od godz. 19.00),  Horyzonty

31

(L) Nawiedzenie NMP

 

(R) Dzień Dziecka – rodzice córkom

 

 

 

 

 

5 0
VI Spartakiada Sportowa

9 czerwca – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

16 czerwca – Uroczystość Trójcy Przenajświętszej 

23 czerwca – Dzień Ojca

26 czerwca – wspomnienie św. Josemarii Escrivá de Balaguer

40 3

(U+R) Spowiedź + Msza św., przygotowanie liturgii klasa VI

 

Dzień Dziecka wspólnie z przedszkolem w Horyzontach

4

(U) Samoocena z zachowania

 

5

(N) Ostateczny termin wystawienia ocen rocznych

6

(N) Rada pedagogiczna – oceny z zachowania

7

(R) Ostateczny termin składania wniosków o egz. weryfikujący i odwołanie od oceny z zachowania

5 0
41 10

(U+R) Spowiedź + Msza św., przygotowanie liturgii klasa V

 

(U+N) Egzaminy weryfikujące oceny i odwołanie od oceny z zachowania

11

(U) Info wtorek

12

(U) Zielona szkoła

13

(U) Zielona szkoła

 

 

 

 

14

(U) Zielona szkoła

 

5 0
42 17

(U+R) Spowiedź + Msza św., przygotowanie liturgii nauczyciele

 

(N) Rada pedagogiczna klasyfikacyjna, godz. 15.00

18

 

19

Piknik Sternika, godz. 15.30

 

20

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

 

21

Zakończenie roku szkolnego, rozdanie świadectw

4 1
183 27