Środa była drugim dniem naszych szkolnych rekolekcji.

Była Msza Święta, okazja do spowiedzi św. i pogadanka ks. Jana. Serdecznie  mu podziękowałyśmy za ten specjalny dla nas czas – ofiarując mu dziesiątkę różańca na pamiątkę.

Było i o wolontariacie. Pani Natalia  mówiła o tym, kto może być wolontariuszem, jak wygląda sam wolontariat. Mamy nadzieję, że od nowego roku szkolnego uda nam się uruchomić w szkole taką pomocną grupę!

Nietypowy pomysł na podsumowanie rekolekcji miała natomiast Pani Iga – nasza nauczycielka religii – która zorganizowała sztafetę fatimską. Dziewczynki podzielone na grupy, w których szanse były bardzo wyrównane, bo znalazły się w nich uczennice z różnych klas – rywalizowały ze sobą nie tylko z wiedzy o Fatimie, ale również na polu sprawnościowym. Oprócz udzielania dobrych odpowiedzi liczył się także czas, w jakim wszystkie zadania zostały wykonane. Rywalizacja była godna olimpiady sportowej! Brawo dla grup, które znalazły się na podium!

Teraz pozostaje nam jedynie czekać na dobre owoce duchowe.