W lutym trwał w naszej Szkole „Tydzień zawodów”.  Dziewczynki wszystkich klas miały możliwość poznania zawodu architekta, który zaprezentował pan Adam Dudko, tata Gabrysi z klasy zerowej.  Pan Adam trzykrotnie odwiedził naszą szkołę. Uczennice uczyły się rysować,  i projektować domy.
11bWszystkie uczennice odwiedziły też panią Magdalenę Tadeuszewską, mamę Natalki, w Wyższej Szkole Języków Obcych.

Pani Alicja Wielebska, lekarz pediatra, mama Basi z klasy trzeciej poprowadziła lekcję anatomii dla dziewczynek z klasy od O do III, a pani Joanna Pelbańska, mama Julianny z klasy I opowiedziała o opiece nad maluszkiem, który jest jeszcze w brzuszku u mamy i potem – po urodzeniu. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie się w realizację projektu „Tygodnia zawodów” i podzielenie się swoją pasją wykonywanej pracy z naszymi dziewczynkami. Projekt koordynowała pani Marta Łochwinowicz, wychowawczyni klasy I.