Czas okołoświąteczny jest zawsze mocno ekscytujący dla wszystkich. Dla naszych uczennic również. 22 grudnia był dniem pełnym wrażeń. Wszystkie uczennice ubrane na galowo świętowały swoje spotkania Wigilijne w  klasach. Było wszystko jak należy. Biały opłatek, życzenia, upominki, anioły, choinki, łańcuchy dobrych myśli… Wspólna, uroczysta Msza święta w kaplicy szkolnej. Śpiewał nasz skromny chór szkolny – ale z dużym potencjałem i radością, pod kierunkiem pani Asi. Po Mszy były życzenia dla ks. Franco, który w tym dniu obchodził swoje urodziny. Było mnóstwo dobrych słów, radości i wzruszeń. Każda klasa przygotowała dla księdza kartki urodzinowe i świąteczne. Było nawet wspólne  kolędowanie.

A po całym dniu – pozostało nam wszystkim – wrócić do domów i przygotować się na świętowanie w naszych domach, z rodzinami i bliskimi.