14 października w „Horyzontach” obfitował w uroczystości. Zaczęliśmy świętem naszych 3-latków, czyli pasowaniem na przedszkolaka. Jeżyki były bardzo dzielne: zaśpiewały piosenkę, pokonały tor przeszkód. Następnie pani dyrektor Małgorzata Zakrzewska pasowała Maluchy na Przedszkolaków.

DSC 0030DSC 0033DSC 0046

Koleją uroczystością było pasowanie na Uczennice. Dziewczęta były doskonale przygotowane. Pięknie śpiewały, recytowały, wykonały test sprawnościowy i zdały test wiedzy. Następnie złożyły ślubowanie i zostały pasowane na uczennice naszej Szkoły. Uroczystość zakończyła się na świeżym powietrzu odtańczeniem „Belgijki” przez wszystkie uczennice.

DSC 0101DSC 0116

DSC 0150

Nie zapomnieliśmy również, że 14 października mają święto nasze Nauczycielki. Rodzice stanęli na wysokości zadania: przygotowali dla Pań słodkie małe-co nieco i przez godzinę zajęli się dziećmi. W tym czasie każda z grup przygotowywała upominek. Bardzo dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie. Dziękujemy też przede wszystkim naszym wspaniałym Paniom, które na co dzień wkładają tak wiele serca w swoją pracę!

DSC 0167